zpravy

Bezplatné vzdělávaní pro učitele cizích jazyků i v prosinci

03. 12. 2021

Komerční sdělení

Během prosince se uskuteční další série vzdělávacích webinářů pro učitele cizích jazyků od společnosti WocaBee. Učitelé se budou moci inspirovat, jakým způsobem na hodinách využívat autentické materiály v jazyce, který vyučují, a také jak kreativně a hravě žákům přiblížit obyčejně nudnou gramatiku. Součástí série probíhající na konci roku je i speciální mezinárodní webinář na téma online nástroje a moderní výuka cizího jazyka, který bude veden v angličtině s lektory s mezinárodní působností. Účast na webinářích je pro učitele cizích jazyků bezplatná.

Společnost WocaBee je poskytovatelem inovativní aplikace k učení cizích slovíček, která se na našich školách využívá už čtvrtý školní rok. Učení s WocaBee už vyzkoušelo přibližně 300 000 učitelů a žáků v 8 zemích, ti aplikaci udělili hodnocení 5 z 5 hvězdiček.

Mimo samotnou aplikaci společnost organizuje pro školy i další aktivity, včetně bezplatného vzdělávání pro učitele. Od začátku tohoto roku společnost WocaBee zorganizovala 9 odborných webinářů s 10 různými lektory a s průměrnou účastí 2500 hostů. Kvalitu webinářů účastníci ohodnotili průměrnou známkou 1,25. V prosinci pokračují WocaBee webináře další sérií zajímavých témat:

Autentické materiály při výuce cizích jazyků – úterý 7. 12. 2021 v 18.00 hod.

Praktické tipy a online nástroje pro moderní výuku cizích jazyků – čtvrtek 9. 12. 2021 v 18.00 hod. Jedná se o mezinárodní webinář, který bude veden v angličtině.

Jak kreativně a hravě na gramatiku – úterý 14. 12. 2021 v 18.00 hod.

Na webinářích čekají učitele tipy od níže uvedených zkušených odborníků:

Mgr. Ľudmila Adamčíková – vystudovala učitelství anglického a francouzského jazyka na Pedagogické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě, absolvovala stáže ve Francii i ve Španělsku. V současnosti už pátý rok vyučuje francouzský jazyk žáky na střední škole v anglickém Romfordě, v části Greater London. O své zkušenosti se dělí se stovkami dalších učitelů na své stránce Ludka’s Language Lounge na Facebooku. 

Karoline Němcová Růžičková – lektorka angličtiny, jazyková koučka a teacher trainer. Původem Kanaďanka, studovala na University of Toronto i na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, obor anglický jazyk a literatura. Díky svým jazykovým programům pomohla už stovkám studentů zdokonalit se v angličtině. Spolupracuje s organizacemi EU při vytváření vzdělávacích programů pro učitele a širokou veřejnost. Více informací: www.anglickyskaroline.cz

Mgr. Bronislav Sobotka – nadšený učitel angličtiny z Brna, držitel červeného diplomu a několika mezinárodních certifikátů, angličtinu učil i na kurzech v Oxfordu. V České republice natáčí nejsledovanější YouTube videa zaměřené na angličtinu, jeho YouTube kanál odebírá více než 150 000 lidí. Organizuje workshopy a přednášky pro učitele na téma hry ve vyučování cizích jazyků a zážitkové pedagogiky. Jeho snem je učit jazyky radostným způsobem pro studenty i pro učitele.

Ing. Michal Ošvát – programátor a autor aplikace WocaBee k učení cizích slovíček pro školy. WocaBee motivuje žáky k učení cizího jazyka a učitelům výrazně zjednodušuje jejich práci. Své zkušenosti s využitím WocaBee na hodinách cizích jazyků zprostředkují i samotní učitelé.

Na bezplatné webináře se mohou zaregistrovat učitelé cizích jazyků ze všech typů škol na tomto linku:

https://wocabee.app/app/webinar/2021-12/?cid=2&lang=CZ 

Po absolvovaní webináře jeho účastníci získají certifikát o absolvování vzdělávání.

 


DISKUZE K ČLÁNKU:

  Pokud chcete přispět do diskuze, vyplňte následující formulář:

  jméno a příjmení:
  email: *
  váš příspěvek: *  * uvedená pole jsou povinná
  reklama un

  1333317600_seznamy-125x125-na-web-un-1.gif
  reklama
  1604012400_polar_125x125.jpg
  ucebnice
  polartraver.jpg
  anketa
  Měl by stát zavést minimální laťku úspěšnosti u jednotných přijímacích zkoušek na SŠ?
  ANO
  NE
  NEVÍM
  ano
  ne
  nevim
  37%
  32%
  30%
  linka_duvery_240x100.jpg
  © Copyright 2010 - 2022 Učitelské noviny, ČTK / realizováno: manilot.cz