počkejte prosím, zpracovávám data

Gymnázium LIVINGSTON | otevřený svět mezinárodního vzdělávání

1. 2. 2024 | Komerční sdělení


Rádi bychom vám představili nově otevřené čtyřleté mezinárodní Gymnázium Livingston, které navazuje na dlouholetou tradici a principy naší Základní školy. Gymnázium je již nyní plně akreditováno a nabízí individualizovaný přístup k výuce i studentům, stejný základ sehraného pedagogického týmu jako základní škola, obohacený o mezinárodní pedagogy, a především důraz na stejné hodnoty. Gymnázium přivítá studenty prvního ročníku v nové budově v pražských Čakovicích. 

 

  • V září 2024 otevíráme dvě třídy, tj. 40 studentů.
  • 1.  a 2. termín jednotné přijímací zkoušky 12. dubna a 15. dubna 2024.
  • Přihlášky ke studiu můžete podat od 1. do 20. února 2024.

 Studium na Livingstonu je založené na česko-britském kurikulu, které umožňuje kombinovat to nejlepší z obou modelů a propojit je do unikátního vzdělávacího systému.

Naše vzdělávací filozofie je založena na individuálním přístupu, jehož cílem je pomoci všem studentům objevit a rozvinout svoje vlastní jedinečné schopnosti a zájmy a dorůst do otevřených a sebevědomých osobností. Kromě akademické připravenosti, v níž naše kurikulum přesahuje požadavky RVP, klademe důraz na rozvoj měkkých a sociálních dovedností a duševní pohodu studentů. Podporujeme zvídavost a touhu se učit, kritické posuzování informací a hledání smysluplných a kreativních řešení, schopnost komunikovat, organizovat tým, řešit neshody a vnímat potřeby ostatních. Základním vzdělávacím prvkem je samozřejmě posílená výuka angličtiny, jejíž cílem je připravit studenty na život v globalizovaném světě.

Na Gymnáziu Livingston přistupujeme ke studentům s respektem, bereme v potaz jejich vlastní názory a potřeby a necháme je přejímat zodpovědnost za vlastní práci a studium do té míry, do jaké jsou na to připraveni. Při výuce využíváme moderní technologie a širokou škálu pedagogických metod v čele se skupinovými pracemi a projekty. Studenti se podílejí na vlastním formativním hodnocení a učí se poskytovat a přijímat zpětnou vazbu.

 Studenti budou z Gymnázia Livingston vycházet s mezinárodní i českou maturitou, která jim otevře dveře do světa dalšího vzdělání či mezinárodních pracovních příležitostí. 

Pokud vás zajímá, jak na Livingstonu pracujeme, přijďte se k nám podívat, rádi u nás přivítáme kolegy i studenty.

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny