počkejte prosím, zpracovávám data

Každý týden praktické tipy pro učitele jazyků

6. 2. 2023 | Komerční sdělení


Ve výuce cizích jazyků je kreativita a variabilita hodin mimořádně důležitá. Kde čerpat každodenní inspiraci pro přípravu zajímavých a zároveň efektivních jazykových hodin? Vyzkoušejte bezplatné Praktické tipy pro učitele cizích jazyků od WocaBee.

Poskytovatel aplikace WocaBee pro učení cizích slovíček pro školy se vzdělávání učitelů cizích jazyků systematicky věnuje již více než dva roky. Prostřednictvím svých odborných webinářů jim přináší zajímavá témata a aktivity, které pedagogové dokáží jednoduše přetavit do svých hodin.

Dosud ve WocaBee připravili více než 20 odborných webinářů. Ty dosahují průměrné účasti 1500–2000 učitelů cizích jazyků a hodnocení kvality na úrovni 1,25 (1 = vynikající, 5 = nedostatečný). WocaBee průběžně získává od učitelů zpětnou vazbu a připravuje témata webinářů na základě požadavků ze škol.

Tipy na každý týden

Od začátku letošního roku připravila společnost WocaBee pro učitele cizích jazyků další novinku – pravidelnou dávku motivace na každý týden. Praktické tipy pro učitele cizích jazyků jsou bezplatné inspirace na hodiny cizích jazyků, které učitel obdrží do svého e-mailu každý týden až do konce školního roku.

„V tipech se budou střídat nápady na konkrétní aktivity pro žáky s obecnějšími pedagogickými radami, které pomohou učitelům připravovat motivující vyučovací hodiny,“ říká Michal Ošvát, CEO společnosti WocaBee.

„Projektem navazujeme na naši více než dvouletou zkušenost s podporou vzdělávání učitelů cizích jazyků. Věříme, že podobně jako naše webináře budou pravidelné tipy od odborníků další pomůckou pro zkvalitnění jazykového vzdělávání na školách.“

Zaregistrujte se bezplatně

Na odběr Praktických tipů pro učitele cizích jazyků se mohou učitelé cizích jazyků bezplatně zaregistrovat ZDE jen prostřednictvím svého e-mailu. Z odběru je možné se kdykoli odhlásit.

Inspirace budou učitelé dostávat vždy v pondělí až do konce školního roku 2022/2023. Během letních prázdnin ve WocaBee plánují projekt vyhodnotit a v jeho dalším pokračování se zaměřit na ty tipy a témata, která měla u učitelů největší ohlas.

„Naším primárním zaměřením je poskytovat školám aplikaci WocaBee, která učitelům šetří čas a žákům usnadňuje učení slovní zásoby. Zároveň jsme velmi rádi, že díky úzké spolupráci se školami a dalšími odborníky můžeme učitelům poskytnout podporu i v oblasti jejich vzdělávání a motivace. Náš nový projekt je součástí tohoto záměru,“ vysvětluje na závěr M. Ošvát.

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny