počkejte prosím, zpracovávám data

Konference Digitální technologie ve výuce — praktické využití ve školách se letos koná online 10. – 11. 3. Registrace otevřena!

19. 2. 2022


Jak začlenit digitální kompetence do všech vzdělávacích oborů, jak učit informatické myšlení, robotiku či programování a samozřejmě také jak promítnout změny RV ZV v oblasti ICT do školního vzdělávacího programu základní školy?

Odpovědi nabídne dvoudenní celostátní online konference s konkrétně a prakticky zaměřenými workshopy, které jsou zacílené na obsah a tvorbu ŠVP a ukázky dobré praxi při výuce informatiky, která se koná 10. – 11. března 2022 v prostředí ZOOM. 

Podrobnosti, program konference včetně anotace workshopů a registrace na společnou plenární část i do jednotlivých workshopů najdete na konferenční straně webu revize.edu.cz. Kapacita workshopů je omezena na 30 účastníků, online účast na plenární části je neomezená.

Odkaz na registrace ZDE

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny