počkejte prosím, zpracovávám data

DIGI IN – sledujte nové podcasty NPI ČR

28. 9. 2022


Do moderní školy patří nejen digitální technologie, ale taky zábava a spolupráce, říká ve 3. díle nového podcastu DIGI IN ředitel ZŠ Hrádek nad Nisou. Jaroslav Poláček. Je zároveň učitelem informatiky a matematiky, a tak povídání s autorem podcastu Janem Schönbauerem srší i zajímavými nápady do výuky.

Technologie, nová informatika, digitální kompetence hrají hlavní roli v novém podcastu DIGI IN, který připravuje Národní pedagogický institut ČR v rámci podpory škol při zavádění tzv. malé revize RVP v digitální oblasti. V úvodních dílech hovoří garantky oblastí Informatika a Digitální kompetence v NPI Daniela Růžičková a Eva Fanfulová o změnách, které do našich životů přinesly digitální technologie, ale hlavně o tom, jak tyto změny promítnout do školy a do výuky. V DIGI IN se s vámi podělí o své vlastní zkušenosti řada zajímavých osobností z pedagogické praxe, příště informatik a známý lektor Daniel Lessner.

DIGI IN najdete na webu revize.edu spolu s dalším podcatem KYBCAST, který se věnuje kybernetické bezpečnosti pro školy. Můžete je odebírat i na vašich oblíbených platformách.

https://revize.edu.cz/podcasty

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny