počkejte prosím, zpracovávám data

NPI: Zveme Vás na DIGI roadshow pro učitele základních a středních škol

8. 9. 2023


V úterý 26. září se v každém krajském městě uskuteční DIGI roadshow –  akce pro učitele základních a středních škol k podpoře výuky informatiky a rozvíjení digitálních kompetencí žáků napříč předměty.  kterou pořádá Národní pedagogický institut ČR na všech svých krajských pracovištích.

Každé z nich připravilo originální odborný program a příležitosti ke vzájemné inspiraci a sdílení. Jsou pozváni známí regionální lektoři, učitelé, autoři inovativních vzdělávacích materiálů  a pedagogických blogů. Účastníky čekají praktické workshopy k mnoha aktuálním tématům nové informatiky a digitálních kompetencí včetně fenoménu umělé inteligence z pohledu využití ve výuce, ale i výzev, která přináší v souvislosti s ověřováním rychle šířených informací a dezinformací, etickým využíváním zdrojů atd. Bližší informace a přihlášení: https://revize.edu.cz/digiroadshow

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny