počkejte prosím, zpracovávám data

Představujeme revizi vzdělávání ICT v RVP středního odborného vzdělání

6. 9. 2023


(npi) Prvního září 2023 vstoupilo v platnost opatření ministra školství, kterým se mění rámcové vzdělávací programy pro střední odborné vzdělávání (SOV). Aktualizace RVP v informatické oblasti reaguje na vstup digitálních technologií do života soudobé společnosti a navazuje na revizi RVP pro základní vzdělávání, která byla schválena v roce 2021. Nyní tedy startuje zavádění informatických a digitálních změn ve středních odborných školách. Co to pro školy a jejich pedagogy znamená a kdo jim pomůže?

Všechny důležité informace se dozvíte na úvodním diskusním setkání u kulatého stolu 20. září 2023 za účasti Petra Bannerta, ředitele odboru středního a vyššího odborného vzdělávání MŠMT ČR, Zorky Husové za oblast kurikula SOV v NPI ČR. Podporu pro školy představí její obsahová garantka v projektu Národní plán obnovy Digi Daniela Růžičková a Eva Fanfulová, garantující podporu v oblasti digitálních kompetencí.

Sledujte živě 20. 9. 2023 od 15 h. na Youtube kanálu NPI ČR

 

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny