počkejte prosím, zpracovávám data

EDUCA: konference DIGITÁLNÍ rEVOLUCE již 10. října!

19. 9. 2022


Digitální technologie nejsou tématem jen pro informatiky, případně pro učitele technických  a přírodovědných předmětů – jsou pro všechny pedagogy! Vždyť digitální technologie ovlivňují život každého z nás a vzdělání na to musí reagovat.

Zavádění klíčové digitální klíčové kompetence a nové informatiky je tématem konference DIGITÁLNÍ rEVOLUCE, která  se koná 10. října v Liberci v rámci vzdělávacího týdne Educa Week. Je určena učitelům prvního i druhé stupně ZŠ ve všech aprobacích, vedení škol a koordinátorům ŠVP.

Plenární část odpoví na otázky, jak ve škole postupně zvládat změny, které přináší revize RVP v digitální oblasti. V odpoledních workshopech se můžete „obout do bot svých žáků“ a vyzkoušet si zajímavé aktivity nejen k nové informace nebo tipy, ale také praktické příklady, jak rozvíjet digitální kompetence žáků ve svém předmětu.

Podrobnosti a registrace zde

Konferenci pořádá Národní pedagogický institut ČR v rámci Národního plánu obnovy a ZŠ Lesní Liberec. Akce je financována Evropskou unií – Next Generation EU.

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny