počkejte prosím, zpracovávám data

Zařídíme vše kolem podlah od A až po Z na jedničku s hvězdičkou!

23. 6. 2022 | Komerční sdělení


Chystáte se během prázdnin vyměnit ve vaší škole starou podlahu za novou? Právě teď je ten nejvyšší čas vše objednat a domluvit. Že je to hodně zařizování? Vy jen objednáte, my přijedeme, naměříme, vyměníme, zalištujeme, ekologicky zlikvidujeme a máte hotovo. Díky našim dlouholetým zkušenostem máme za sebou již několik stovek zrekonstruovaných podlah ve školách, školkách i ve velkých komerčních objektech.

Mujkoberec.cz

U pokládky nové podlahy je nejdůležitější zhodnotit současný podklad a zjistit, zda je vhodný pro vybraný typ krytiny. Ne v každém případě je možné použít všechny druhy podlah. Naši technici se před pokládkou přijedou osobně na místo podívat, zhodnotí situaci a doporučí podle vašich představ vhodný povrch. Následně už jen stačí domluvit termín a likvidace staré a pokládka nové krytiny může začít. Zaměření je zdarma a nezávazné.

Na základě prvního zaměření předložíme cenovou nabídku a možnosti dostupných termínů k odsouhlasení. Pokládáme koberce, PVC, umělé trávy v exteriéru i interiéru, běhouny na schody, vinyl i laminát. Poradíme si i s řezáním a vykrajováním koberců přímo na místě do jakýchkoliv tvarů.

Pořád ještě váháte? Podnětné prostředí ve školách a školkách dodává kromě skvělých učitelů i správně zvolené vybavení. Který malý kluk by se netěšil do školky, když ví, že ho s kamarády čekají závody těch nejlepších aut na kobercových silnicích nebo si dají jako správní karbaníci kobercové Člověče, nezlob se a hezky si u toho protáhnou těla? Malé slečny zase neodolají zaskákat si na koberci panáka nebo najít správnou cestu z kobercového bludiště. O přestávkách či ve družině se děti zase rády na chvíli natáhnou po hodinách strávených ve školní lavici. A co může být pohodlnější než měkoučký metrážový koberec, na kterém si příjemně odpočinou a odehrají většinu dětských her? Zkrátka jednodušeji než s námi to už nejde! Jsme česká jednička na poli podlahových krytin.

 

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny