počkejte prosím, zpracovávám data

Bezplatné webináře na přání učitelů cizích jazyků

13. 2. 2023 | Komerční sdělení


Poruchy učení, umělá inteligence a praktické tipy na interaktivní aktivity – to jsou témata únorových vzdělávacích webinářů od WocaBee. Učitelé cizích jazyků a další pedagogičtí pracovníci se mohou bezplatně zaregistrovat na tomto linku.

Tisíce spokojených učitelů

Poskytovatel aplikace pro učení cizích slovíček pro školy WocaBee se vzdělávání učitelů formou webinářů věnuje již třetí rok. Od února 2021 připravil celkem 24 odborných online akcí. Webináře dosahují účast cca 2000 učitelů na každém z nich a průměrné hodnocení na úrovni 1,25 (1 = vynikající, 5 = nedostatečný).

TOP témata jsou ta praktická

Tyto výsledky vycházejí z pravidelných online průzkumů mezi učiteli po každém webináři. Součástí dotazníků jsou i náměty na další témata webinářů. TOP tématy pro učitele jsou praktické tipy na hodiny cizích jazyků, poruchy učení a chování, jakož i různá aktuální témata ve školství. Únorové webináře tak ve WocaBee připravili doslova na přání učitelů.

Tipy pro rychlé aktivity bez přípravy na hodiny cizích jazyků

Úterý 14. února 2023, 18:00–19:30.

Někdy učitelé potřebují v hodině rychle změnit aktivitu nebo vyplnit krátké časové okno bez přípravy. „Oslovili jsme tři skvělé lektorky, které pro učitele připravili jejich vlastní ověřené tipy,“ říká Michal Ošvát, CEO a autor aplikace WocaBee.

Mgr. Hana Šimáčková je lektorka francouzštiny a spoluzakladatelka projektu Digitální lektoři. Přednáší a organizuje workshopy pro učitele všech cizích jazyků.

Mgr. Alexandra Hučeková je učitelka německého jazyka, držitelka prestižního ocenění Učitel Slovenska 2021. Vede workshopy a vystupuje na konferencích pro učitele.

Mgr. Marika Zemánková má zkušenosti s výukou angličtiny u žáků a studentů všech věkových skupin. Věnuje se tvorbě obrázkových výukových materiálů.

Jak vyučovat cizí jazyk žáky s poruchami učení

Úterý 21. února 2023, 18:00–19:30.

Důležité téma výuky cizích jazyků u žáků s poruchami učení připravují ve WocaBee pro velký zájem učitelů již podruhé. Spolu s hlavní speakerkou na webináři vystoupí také učitelé cizích jazyků, kterým se žáky s poruchami učení pomáhají moderní technologie.

Mgr. Simona Knopová - učitelka anglického jazyka, zaměřuje se na práci s dětmi s výukovými obtížemi různého charakteru, zejména s poruchami učení a chování.

Umělá inteligence na školách – jak ji využít ve svůj prospěch

Úterý 28. února 2023, 18:00–18:30.

Kromě vzdělávání specifického pro učitele cizích jazyků WocaBee pravidelně přináší také webináře určené pro širší publikum. Takovým je i velmi aktuální téma umělé inteligence v prostředí školství.

„Spolu s externími hosty budeme mluvit o možných úskalích umělé inteligence, zaměříme se však zejména na to, jak ji využít ve prospěch učitelů, žáků a celého vzdělávacího procesu,“ vysvětluje Michal Ošvát.

Ing. Michal Ošvát - programátor a autor aplikace WocaBee pro učení cizích slovíček pro školy. S aplikací WocaBee získal v únoru 2022 ocenění Ministerstva hospodářství SR Inovativní čin roku.

Registrujte se bezplatně

Na bezplatné WocaBee vzdělávací webináře se učitelé i ostatní pedagogičtí pracovníci mohou přihlásit prostřednictvím jednoduchého registračního formuláře. Registrace končí v den konání webináře v 16:00. WocaBee webináře je po registraci možné sledovat i ze záznamu.

Další inspirace pro učitele

Kromě vzdělávacích webinářů mají učitelé cizích jazyků možnost bezplatně získat náměty na zatraktivnění svých hodin i každý týden. Praktické tipy pro učitele cizích jazyků od WocaBee je pravidelná dávka inspirace, kterou učitel obdrží do své emailové schránky vždy v pondělí až do konce tohoto školního roku.

Tipy a triky pro učitele připravili pro WocaBee odborníci z oblasti vzdělávání a cizích jazyků. Každý tip může učitel ohodnotit podle toho, do jaké míry je pro něj přínosný. Další inspirace budou ve WocaBee připravovat i na základě této zpětné vazby.

Pro odběr tipů se mohou učitelé bezplatně zaregistrovat prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny