počkejte prosím, zpracovávám data

Sledujte živě: Informatické myšlení na 1. stupni

13. 2. 2023


Co si máme představit pod pojmem informatické myšlení? Jak souvisí s výukou nové informatiky? A jak ho můžeme konkrétně rozvíjet a v čem se promítá do výuky na 1. stupni ještě dřív, než se ve čtvrtém ročníku s novým předmětem informatika začne? Jsou na jeho rozvíjení připravováni i budoucí učitelé prvního stupně na pedagogických fakultách?

Na tyto a další otázky odpoví živě streamovaná debata u kulatého stolu, která se koná již 22. února v 15 hodin. Pozvání přijaly: Jovanka Rybová, ředitelka ZŠ a MŠ Bohuslavice, Martina Maněnová, vedoucí Oddělení primární pedagogiky, PedF – Ústavu primární, preprimární a speciální pedagogiky Univerzity Hradec Králové, Lenka Pešťálová, učitelka 1. stupně brněnské ZŠ Laštůvka, za NPI ČR Hana Havlínová, didaktička a garantka kurikula 1. stupně. Další zkušená pedagožka, Jana Kucianová ze ZŠ jazyků Karlovy Vary, bude přijímat Vaše dotazy.

Odkaz na připojení: https://www.youtube.com/watch?v=OsWP0vNBtAw

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny