počkejte prosím, zpracovávám data

Pozvánka k živému vysílání: Pořizujeme digitální učební pomůcky z Národního plánu obnovy pro žáky

11. 1. 2023


Patříte ke školám, které v loňském roce nakoupily digitální pomůcky pro své žáky z prostředků Národního plánu obnovy 3.1 Digi, anebo se je chystáte pořídit v letošním roce? Pak je kulatý stůl právě pro vás! Začíná 8. února 2023 v 15 hodin!

Máte jedinečnou příležitost poslechnout si podrobné vysvětlení všech důležitých kroků při vypořádání roku 2022 i při výběru technologií v roce 2023. Zjistíte, nač si dát pozor, jaké technologie je možné z NPO proplatit a na které se tato možnost nevztahuje. Ale také, kdo vám může se vším kolem výběru technologií pro vaši školu poradit.

Zásadní informace týkající se vyúčtování a podmínek nákupu má pro vás připravené Anna Stočesová Martinková, vedoucí Oddělení podpory digitálního vzdělávání MŠMT ČR. Podporu škol na cestě k digitalizaci vám představí Petr Polívka, koordinátor sítě IT guru – nezávislých odborných konzultantů pro školy. Zazní i konkrétní zkušenosti ze škol, prostor bude i pro vaše dotazy.

Sledujte na: 

https://youtu.be/aHKNurdfYZI

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny