počkejte prosím, zpracovávám data

Získejte modernizaci školky v celkové hodnotě 45 000 Kč

8. 6. 2022


(komerční sdělení) Mateřské školy v celé České republice mají možnost získat prostředky na svou modernizaci v celkové hodnotě 45 0000 Kč. Stačí, aby bezplatně vyzkoušely inovativní aplikaci na učení cizích slovíček WocaBee pro děti ve věku 4–7 let. Děti se v ní učí slovní zásobu hravou formou za pomoci obrázků a zvuků. Učení cizích jazyků od nejmladšího věku doporučují i odborníci.

WocaBee přináší výsledky
Aplikace WocaBee na učení slovíček se na školách využívá už od roku 2018. Od té doby ji vyzkoušelo více než 300 000 žáků a učitelů v 9 evropských zemích. Až 98 % učitelů v průzkumu potvrdilo, že WocaBee prokazatelně zlepšuje žakům jejich jazykové vědomosti.

Podobné výsledky dosahují podle autora aplikace, programátora Michala Ošváta i učitelé v mateřských školách. Ve verzi aplikace pro nejmenší se děti učí slovíčka prostřednictvím obrázků a zvuků, a naučí se jazyk komplexně včetně výslovnosti.

Vyhrajte modernizaci své školky
Těsně před létem připravil poskytovatel aplikace WocaBee pro mateřské školy soutěž, která jde ruku v ruce s myšlenkou samotné aplikace – modernizovat a inovovat. Každá školka, která do 10. června 2022 objedná bezplatnou zkušební verzi aplikace a následně ji vyzkouší, získá možnost vyhrát 30. 6. 2022 ve slosování zajímavé ceny na modernizaci školky a jejího vyučování:

  1. cena – modernizace školky v hodnotě 20 000 Kč (12 500 Kč hotovost a 7 500 Kč na nákup v e-shopu www.inspio.cz)
  2. cena – licence WocaBee pro školku v hodnotě 20 000 Kč
  3. cena – poukaz na nákup hraček v hodnotě 5 000 Kč

Aplikaci zároveň budou moci školky využívat až do 31. srpna bezplatně. Navíc – každý učitel, který WocaBee s dětmi vyzkouší, automaticky získá dárek v hodnotě 1 500 Kč – aplikaci LangBee pro samouky na 1 rok pro sebe nebo pro známého.

Jak se zapojit
Zapojení do soutěže je velmi jednoduché. Stačí do 10. 6. 2022 zadat objednávku bezplatné zkušební verze aplikace na www.wocabee.app. Následně aplikaci s dětmi vyzkoušet a vytvořit jim alespoň 2 balíčky slovíček na procvičování. Vytváření balíčků je velmi jednoduché a rychlé, učitel má k dispozici více než 1 000 slovíček s obrázky.

Každé dítě, které si v aplikaci alespoň 2 balíčky slovíček splní, zařazuje svou školku do soutěže o ceny na modernizaci. Čím více dětí se zapojí, tím větší šanci má školka na výhru. J

Myšlenkou naší aplikace je pomáhat inovovat vzdělávání. Připravili jsme proto pro mateřské školy speciální akci, ve které mohou aplikaci využívat až na 3 měsíce bezplatně, a za její vyzkoušení vyhrát prostředky na modernizaci své školky,“ vysvětluje Michal Ošvát.

Mnozí učitelé i rodiče mají před používáním technologií u nejmenších dětí přirozený respekt. Odborníci však potvrzují, že správně zvolené aplikace mohou procesu učení ve věku, který je na učení jazyků nejideálnější, velmi pomáhat.

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny