počkejte prosím, zpracovávám data

INOVÁTOR – týden pro střední školy

29. 8. 2022 | Komerční sdělení


INOVÁTOR – týden pro střední školy ve VIDA! je akce věnovaná studentům středních škol a žákům 8.–9. tříd ZŠ a jejich vyučujícím. Navštívit ji můžete ve dnech 17.–21. října ve VIDA! science centrum, Křížkovského 12, Brno 603 00.

www.vida.cz


 

Těšte se na novou science show Mikron, při níž si žáci osvojují znalosti z oblasti optiky a elektromagnetismu. Pro celou třídu můžete navíc objednat i kterýkoli z našich výukových programů. Žáci budou mít také možnost seznámit se s fungováním elektronového mikroskopu.

Vstup do expozice s 20% slevou
Za jednoho žáka zaplatíte jen 80 Kč. V naší expozici žáci najdou více než 180 exponátů, tedy 180 možností k objevování jak funguje svět kolem nás. Žáci si mohou sestavit DNA, poznají, jakými barvami hoří různé prvky, jak fungují plíce či krevní oběh. K jednotlivým exponátům můžete využít i pracovní listy

Pestrá nabídka výukových programů
Za příplatek 50 Kč na žáka lze objednat libovolný výukový program, z nichž doporučujeme nové, ale i praxí prověřené a úspěšné programy:

Rezervace
Návštěvu s třídou v rámci INOVÁTOR – týden pro střední školy rezervujte prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky:

Rezervace výukových programů v jiný termín lze provádět v průběhu celého školního roku online přes rezervační systém.

 

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny