počkejte prosím, zpracovávám data
předchozí
Not loaded
následující

kurzy

PRIGO má nezastupitelné místo ve všech stupních vzdělávací soustavy

  • mateřská škola
  • základní škola
  • lékařské a přírodovědné gymnázium
  • jazykové a humanitní gymnázium
  • střední škola
  • vyšší odborná škola
  • vysoká škola

Naše školy se hrdě hlásí ke společné značce PRIGO. S ohledem na aktuální společenskou potřebu trvale rozšiřují nabídku vzdělávacích aktivit, a to nejen z pohledu jednotlivých oborů, ale také míst poskytovaného vzdělávání.

Školy PRIGO se zaměřují zejména na zajištění vysoce kvalitní výuky s respektováním výzev současné společnosti. Vycházejí z integrace přístupu České školní inspekce prostřednictvím zásad tzv. „Kvalitní školy“ a nových standardů akreditací. Tento model doplňují vlastním certifikovaným přístupem PriorityGO, jehož principy kladou vzdělávaného jedince vždy na první místo. Ten je kombinací individualizace výuky, moderních didaktických metod a respektování výzev současné společnosti.

www.prigo.cz

Školy Prigo

Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy je největším a nejstarším pracovištěm zaměřujícím se na výuku češtiny jako cizího jazyka. Jsme jediné pracoviště v ČR s certifikací ALTE pro mezinárodně uznávané zkoušky z češtiny jako cizího jazyka na všech úrovních.

Naučíme vás, jak učit!

Aktivně podporujeme učitele češtiny jako cizího jazyka v Česku i v zahraničí. Nabízíme širokou paletu metodických kurzů i workshopy na míru, učíme živě i on-line. Rozšiřte a doplňte si své znalosti v oblasti metodiky a didaktiky češtiny jako cizího jazyka poznejte kolegy v oboru. 

Metodické programy pro rok 2023/2024:

LIMO – Letní intenzivní metodické osvěžení (prezenční)
28. srpen–1. září, 30 vyučovacích hodin

ZKUČ – Dvousemestrální metodický kurz k výuce češtiny jako cizího jazyka (prezenční)
říjen–červen, 128 vyučovacích hodin, 1x za 14 dnů

 SMEČ – Semestrální metodický kurz k výuce češtiny (on-line)
říjen–únor, 44 vyučovacích hodin, 1x za 14 dnů

Metodické semináře a kurzy na míru

Těšíme se na vás.

Kontakt: tel. +420 774 537 011, e-mail: moc@ujop.cuni.cz

Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny