počkejte prosím, zpracovávám data

Vánoční překvapení pro učitele cizích jazyků

17. 12. 2022 | Komerční sdělení


Před koncem roku čekají na učitele cizích jazyků dvě zajímavé vánoční nabídky. Inspirovat se mohou už zítra na webináři s vánoční tematikou nebo se s žáky do konce týdne zapojit do motivační soutěže o ceny.

Vánoční webináře s WocaBee

Chcete letos překvapit svoji třídu na předvánoční hodině cizího jazyka něčím novým a zajímavým? Už v úterý 13. prosince se můžete zúčastnit webináře s tématem „Jak připravit pro žáky kreativní vánoční hodinu“.

Zkušené lektorky pro vás připravily interaktivní vánoční tipy na aktivity pro žáky, které je zaujmou a zároveň pomohou osvojit si slovní zásobu a specifika týkající se vánočních tradic. Naučíte se, jak využívat autentické materiály z internetových zdrojů a zapojit tak kreativitu do předvánočního vyučování.

Na bezplatný webinář je možné se přihlásit do úterý 13.12. do 16.00 hod. na tomto odkazu. Učitelé mohou zároveň získat i certifikát o absolvování vzdělávání. Ve čtvrtek 15.12. je zároveň připraven webinář o aplikaci WocaBee pro učení slovíček pro školy. Zjistíte, jak učit méně a zároveň naučit více s WocaBee.

Vánoční soutěž o ceny

Druhým překvapením je aktuální Vánoční soutěž s WocaBee, ve které dárek získávají všichni žáci. Stačí vyzkoušet se žáky inovativní aplikaci WocaBee k procvičení vánoční slovní zásoby a každá zapojená třída získá možnost učit se cizí jazyk s aplikací bezplatně až do konce ledna 2023.

To ovšem není všechno. Pro žáky, učitele i školy jsou připraveny ceny v celkové hodnotě až 125 000 Kč. Stačí splnit jednoduché podmínky a se svými žáky jste v losování, které se uskuteční těsně před Vánocemi – ve středu 21. prosince.

Jak se zapojit? Objednejte do neděle 18. prosince bezplatnou zkušební verzi aplikace WocaBee na www.wocabee.app a zadejte svým žákům k procvičování balíček slovíček na téma Vánoce (v jakémkoli cizím jazyce). Zadání balíčku vám zabere jenom jednu až dvě minuty. Pokud žák balíček slovíček splní, zařadí do slosování o ceny sebe, svou školu i svého učitele.

Proč WocaBee?

Aplikace WocaBee se na školách využívá s úspěchem již od roku 2018. Dosud ji vyzkoušelo více než 300 tisíc žáků a studentů v 9 evropských zemích. Je dostupná online bez nutnosti instalace a na jakémkoli zařízení (mobil, tablet, počítač).

Práce s ní je velmi jednoduchá – učitel zadává do aplikace balíčky slovíček, které si žáci následně procvičují s použitím 10 různých sofistikovaných metod. Aplikace využívá umělou inteligenci, která žákovi procvičování individuálně přizpůsobuje podle toho, ve kterých slovíčkách dělá nejčastější chyby. WocaBee dokáže slovíčka přečíst a také ověřit výslovnost pomocí mikrofonu.

Až 98 % učitelů, kteří aplikaci se žáky vyzkoušeli, potvrzuje, že žáci se díky WocaBee výrazně zlepšují. V roce 2022 získala aplikace ocenění Ministerstva hospodářství SR Inovativní čin roku.

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny