počkejte prosím, zpracovávám data

Připojte se 20. 11. k preventivnímu happeningu Bubnovačka

10. 11. 2023


Cílem happeningu je upozornit na důležitost ochrany dětí před násilím v rodině, kterým jsou v každé školní třídě zasaženi zhruba 2–3 žáci. Bubnováním jim symbolicky dáváme hlas. Letošní ročník se koná pod záštitou prezidenta České republiky Petra Pavla i první dámy Evy Pavlové.

Bubnovačka je skvělou příležitostí, jak s dětmi ve škole otevřít téma násilí v rodině a poskytnout jim kontakty, kam se obrátit v případě potřeby o pomoc. Můžete využít balíček s materiály pro preventivní program, který připravily dětské psycholožky z Centra LOCIKA na míru žákům prvního a druhého stupně.

Přihlaste svou školu do Bubnovačky prostřednictvím formuláře a budete přidáni na mapu Bubnovačky. Zúčastnit se může jedna třída, družina nebo celá škola. Zabubnujte s dětmi 20. listopadu, udělejte si preventivní hodinu a fotky či videa z bubnování s námi sdílejte.  

Zjistěte o Bubnovačce více prostřednictvím videa od učitelů, kteří se zapojili v minulých letech. Můžete se také podívat na video o tom, co je to Bubnovačka

Další informace a přihlášku najdete na webu detstvibeznasili.cz/bubnovacka-pro-skoly a v informačním letáku ZDE

O CENTRU LOCIKA 

Nezisková organizace, která poskytuje pomoc dětem zasaženým násilím v rodině. Hlavním cílem organizace je, aby dětství bez násilí přestalo být heslem a stalo se pro většinu dětí v České republice žitou realitou. Centrum LOCIKA sídlí v Praze, ale díky chatu Dětství bez násilí pomáhá distančně dětem z celé ČR.

www.centrumlocika.cz

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny