počkejte prosím, zpracovávám data

S volbou pomaturitního studia pomůže studentům veletrh, který začíná v Praze

23. 1. 2024


(čtk) Praze dnes začíná Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání. Návštěvníci se na něm budou moci seznámit s nabídkou více než 300 vzdělávacích institucí z Česka i zahraničí a vybírat si ze zhruba 7000 studijních oborů. Veletrh bude možné navštívit na výstavišti PVA Expo Praha do čtvrtka 25. ledna.

Veletrh Gaudeamus má na programu přednášky vystavovatelů a možnost osobního setkání se zástupci a studenty jednotlivých škol. Součástí veletrhu bude i testovací centrum a poradenský servis, který dokáže studentům pomoci při volbě jejich budoucího studia a hledání vhodné školy.

Návštěvu doporučují organizátoři veletrhu především studentům posledních dvou ročníků středních škol. "Návštěva studentů třetího ročníků může přímo ovlivnit například volbu maturitních předmětů a následně budoucí studium," vysvětlují organizátoři. Pro studenty maturitních ročníků zase akce představuje poslední možnost získat informace o nabídce pomaturitního vzdělávání před uzavřením přihlášek na vysoké školy.

Na letošním 16. ročníku veletrhu Gaudemaus bude mít zastoupení 329 univerzit, vysokých škol, fakult, vyšších odborných škol a jiných vzdělávacích institucí. Návštěvníci si budou moci vybrat z více než 7000 studijních oborů. Zájemci budou moci vybírat z nabídky studia na vzdělávacích institucích z Česka, Rakouska, Německa, Irska, Spojených arabských emirátů, Velké Británie, Belgie, Kanady, Dánska, Litvy, Nizozemí, Slovenska a Španělska.

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny