počkejte prosím, zpracovávám data

DIGI roadshow pro ředitele škol na všech krajských pracovištích NPI ČR už 6. prosince

28. 11. 2022


Stovky základních škol už zahájily výuku nové informatiky a začlenily klíčovou digitální kompetenci do všech předmětů – všechny ostatní školy tato změna čeká. I když jsou přípravy týmovou záležitostí, odpovědnost za úpravy ŠVP i provozní a organizační kroky je v první řadě na ředitelích škol.

Proto jim Národní pedagogický institut ČR nabízí možnost prezenčně se setkat a ptát se odborníků i kolegů ředitelů ze škol, které už začaly, sdílet své zkušenosti a názory – to vše na DIGI roadshow. Tato setkání se konají v prostorách všech krajských pracovišť NPI ČR.

Přijďte s námi diskutovat a společně řešit problémy spojené se změnami výuky v oblasti informatiky a digitálních kompetencí. Součástí programu je krátké úvodní online seznámení s výsledky průzkumu ve školách i závěrečné sdílení inspirativních příkladů napříč republikou.

Prezenční setkání začínají v celé republice 6. prosince ve 14 hodin – bližší informace a přihlášky na setkání v jednotlivých krajích na https://revize.edu.cz/digiroadshow

 

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny