počkejte prosím, zpracovávám data

Získejte pomůcku s umělou inteligencí pro efektivní výuku cizího jazyka

28. 3. 2023 | Komerční sdělení


Učitelé cizích jazyků se mohou do konce března se svými žáky zapojit do celostátní soutěže pro školy. Ve velikonoční soutěži s WocaBee může získat jedna škola v každém okrese inovativní aplikaci pro učení slovíček bezplatně na půl roku!

V současné době je modernizace vyučování na školách velkým tématem. Moderní pomůcky s využitím technologií a umělé inteligence mohou učinit výuku cizích jazyků zábavnější a zejména velmi efektivní.

Inovativní pomůcka s výsledky

Takovým nástrojem je i aplikace na učení slovíček pro školy WocaBee s umělou inteligencí. Aplikaci s úspěchem vyzkoušelo již více než 400 tisíc žáků a učitelů v 9 evropských zemích. Až 98 % učitelů potvrzuje, že žáci si s WocaBee viditelně zlepšují jazykové znalosti.

Pokud jste učitel cizích jazyků a WocaBee jste ještě nevyzkoušeli, určitě tak učiňte nyní. Ve velikonoční soutěži s WocaBee můžete získat řadu benefitů včetně výher pro sebe, žáky a celou školu.

Připravte žáky na Velikonoce

Do velikonoční soutěže mohou učitelé registrovat své třídy v termínu 17.–31. března 2023. Registrace je velmi jednoduchá – stačí objednat bezplatnou zkušební verzi aplikace na 1 měsíc na www.wocabee.app.

V aplikaci budou v tomto období pro žáky připraveny balíčky slovní zásoby s velikonoční tématikou, a to až v 5 cizích jazycích (angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština). Žáci si tato slovíčka v aplikaci hravou formou procvičí a za pomoci umělé inteligence se je kvalitně naučí – včetně výslovnosti.

Učitelé tak vyzkouší výhody moderní výuky cizích jazyků a zároveň své žáky kvalitně připraví na konverzaci s tématem nadcházejících svátků. Mohou vyzkoušet i online písemku, kterou systém automaticky vyhodnotí, nebo motivační online hru.

Jedna škola z okresu

To ovšem není všechno. Každý žák, který si velikonoční balíček slovíček v aplikaci splní, zařadí sebe, učitele i svou školu do slosování o atraktivní ceny. Losování se uskuteční v pondělí 17. dubna 2023.

Každý zapojený žák může v losování získat bezplatné používání aplikace pro celou školu na téměř půl roku – až do 31. srpna 2023 . Každá taková licence aplikace má hodnotu 6 EUR . Jedná se tak o výhru ve stovkách až tisících eur podle velikosti školy! Šance na výhru je vysoká - cenu získá jedna škola v každém okrese.

„Naším cílem je, aby si výhody moderní výuky cizích jazyků na vlastní „kůži“ vyzkoušelo co nejvíce učitelů a žáků z celé České republiky. Rozhodli jsme se proto poskytnout bezplatné licence žákům ze 76 škol v České republice. Tisíce žáků se tak budou moci učit cizí jazyky efektivně s WocaBee až do konce letních prázdnin,“ vysvětluje Michal Ošvát, autor aplikace WocaBee a organizátor soutěže.

Jak se zapojit

Učitel objedná pro svou třídu bezplatnou zkušební verzi aplikace na www.wocabee.app. Následně žákům zadá k procvičování balíček velikonoční slovní zásoby, který je v aplikaci pro ně připraven.

Žáci do soutěže zařadí sebe, učitele i školu tehdy, když si tento velikonoční balíček slovíček v aplikaci splní. Více informací o podmínkách soutěže a cenách naleznete zde: www.wocabee.app/velikonoce

Více o WocaBee

WocaBee je online aplikace pro učení slovíček a frází pro školy. Je dostupná online bez nutnosti instalace a na jakémkoli zařízení (mobil, tablet, počítač).

Práce s ní je velmi jednoduchá – učitel zadává do aplikace balíčky slovíček, které si žáci následně v aplikaci procvičují. WocaBee využívá umělou inteligenci, která žákovi procvičování individuálně přizpůsobuje podle toho, ve kterých slovíčkách dělá nejčastější chyby. WocaBee dokáže slovíčka také přečíst, zda ověřit u žáka výslovnost a nabízí dokonce i přístup pro rodiče či ředitele.

V roce 2022 získala aplikace ocenění Ministerstva hospodářství SR Inovativní čin roku.

 

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny