počkejte prosím, zpracovávám data

Interaktivní monitor a další výhry za procvičování slovíček? Zapojte svou třídu do soutěže s WocaBee.

13. 12. 2023 | Komerční sdělení


Do 20. 12. se mohou učitelé cizích jazyků se svými třídami zúčastnit vánoční soutěže s WocaBee s atraktivními cenami. Stačí se žáky procvičovat slovní zásobu s vánoční tématikou v jakémkoli cizím jazyce a žáci, učitelé i školy mohou v losování získat výhry v celkové hodnotě 150 000 Kč. Vyzkoušejte učení hrou v úspěšné online aplikaci pro školy, která získala ocenění Inovativní čin roku!

 

Aplikace WocaBee k efektivní výuce cizích jazyků se na našich školách využívá s úspěchem již od roku 2018. Dosud ji vyzkoušelo více než 400 tisíc žáků a studentů v 10 evropských zemích. Aplikace je dostupná online bez nutnosti instalace a funguje na jakémkoli zařízení (mobil, tablet, počítač).

Žáci se ve WocaBee učí slovní zásobu jakéhokoli cizího jazyka hravou formou včetně výslovnosti. Učení jazyka v aplikaci žáky motivuje, učitelům šetří čas a zefektivňuje výuku. Práce s WocaBee je velmi jednoduchá – učitel zadává do aplikace balíčky slovíček, které si žáci procvičují s použitím 10 sofistikovaných metod a s využitím umělé inteligence.

VYZKOUŠEJTE A VYHRAJTE CENY ZA 150 000 KČ

Benefity WocaBee si mohou žáci a učitelé v tomto předvánočním období nezávazně vyzkoušet v atraktivní vánoční soutěži. Jsou v ní připraveny ceny v celkové hodnotě 150 000 Kč, mezi nimiž je Playstation, notebook, mobily nebo tablety, včetně hlavní ceny pro školy – interaktivní dotykový monitor s 65palcovou obrazovkou a s rozlišením 4K.

„Interaktivní monitor v sobě spojuje výhody interaktivní tabule a dotykového monitoru s řadou technických výhod. Školy tak díky WocaBee mohou získat inovativní pomůcku, která je posune opět o krok blíže k modernímu digitálnímu vzdělávání. Školám zároveň poskytujeme možnost získat i licence WocaBee v hodnotě 50 000 Kč a další ceny,“ říká Michal Ošvát, CEO WocaBee, s. r. o. a organizátor soutěže.

Do slosování o tyto ceny řadí školy i učitele každý žák, který splní jednoduché podmínky. Čím více žáků škola do soutěže zapojí, tím větší šanci má na výhru. Losování se uskuteční těsně před Vánocemi, v pátek 22. 12. 2023.

ZAPOJTE SE DO 20. PROSINCE

Učitelé cizích jazyků mohou své třídy zapojit do soutěže do středy 20. 12. 2023. Stačí, aby objednali bezplatnou zkušební verzi aplikace WocaBee na www.wocabee.app a zadali svým žákům k procvičování balíček slovíček na téma Vánoce (v jakémkoli cizím jazyce). Soutěže se mohou zúčastnit i třídy, které již používají placenou verzi aplikace.

Vánoční slovní zásoba je pro učitele v aplikaci předpřipravená a tak zadání balíčku zabere pouze minutu času. Pokud žák balíček slovíček splní, zařazuje do slosování o ceny sebe, svou školu i svého učitele. Učitelé tak v rámci soutěže mohou se žáky kvalitně procvičit tematickou slovní zásobu a zároveň je motivovat k učení inovativním způsobem.

„Až 98 % učitelů, kteří aplikaci se žáky vyzkoušeli nám v průzkumu potvrdilo, že žáci si díky WocaBee výrazně zlepšují své jazykové znalosti. Tuto inovativní a efektivní pomůcku dnes mohou školy získat dokonce i s dotací ministerstva školství. Vánoční soutěž je skvělou příležitostí, jak mohou školy benefity aplikace vyzkoušet ,“ dodává na závěr Michal Ošvát.

Všechny informace o podmínkách a cenách v soutěži jsou dostupné na:
www.wocabee.app/vanoce

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny