počkejte prosím, zpracovávám data

Nevíte si rady s funkčním zapojením technologií do výuky?

6. 11. 2022


Zeptejte se zástupců škol, kteří mají s tímto tématem již mnoho zkušeností, nebo přímo IT guru.

Uvažujete nad tím, jaké technologie zvolit do výuky, aby maximálně přispěly k rozvoji digitálních kompetencí žáků napříč všemi předměty? Jaké parametry zohlednit, když chcete, aby učitelé i žáci zakoupenou technologii efektivně využívali? Víte, jaká je funkce IT guru a v čem vám může podat pomocnou ruku?

Na tyto otázky a mnoho dalších dostanete odpověď v živě streamované debatě, která se koná již 10. 11. 2022 od 15 hodin. O své zkušenosti se s vámi podělí Jaroslav Lachout, učitel a koordinátor ICT z Masarykovy ZŠ Klánovice, Milada Boháčková, zástupkyně ředitele ZŠ Úvaly, Petr Polívka – IT guru pro Středočeský kraj, Petr Naske z Národního pedagogického institut ČR, který poskytuje školám podporu při přípravách na výuku nové informatiky a zařazení digitálních kompetencí do školního kurikula. Moderátorem setkání je již tradičně Josef Dašek, tajemník DigiKoalice. Diváci mohou pokládat otázky prostřednictvím chatu. Sledujte živě ZDE

Provozovatelem webu je společnost GNOSIS spol. s r. o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýze návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy. Více informací naleznete zde:

Přizpůsobit cookies
Přijmout všechny