zpravy

Program Alza pro školy – ICT vybavení bez starostí financované ze Šablon III

04. 06. 2021

Komerční sdělení

Už jen do 29. června mohou základní a mateřské školy požádat o dotace na pořízení ICT vybavení v rámci výzev Šablon III Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. V obou výzvách, v té pro školy mimo hlavní město Prahu i v té pro školy z Prahy, zůstává v polovině května nevyčerpaná více než polovina vyčleněných finančních prostředků. Osobní obchodníci z Alza.cz mohou školám pomoci v rámci výzev koupit ICT vybavení pro zkvalitnění výuky od tabletů přes notebooky až po 3D tiskárny. 

Se zkušeným partnerem je to hračka

V Alza.cz je každé škole nepřetržitě k dispozici osobní obchodník, který dokáže připravit nabídku splňující podmínky Šablon III, a zejména reflektující potřeby dané školy. Díky tomu se zástupci škol nemusí probírat širokým sortimentem e-shopu a poptávat konkrétní zařízení. Portfolio pro školy na Alze zahrnuje notebooky nebo tablety za výhodnější ceny, které se nezobrazují standardním zákazníkům, ale pouze školám zapojeným v programu Alza pro školy.

Nejste si jistí, jestli se pro váš záměr hodí lépe notebooky nebo tablety? Stačí oslovit obchodníka, který vybere optimální zařízení za vás. Samozřejmostí je zapůjčení zboží k otestování a dlouhodobé technologické poradenství. Na svoje starosti s technikou školy nikdy nebudou samy.

Dodání téměř přes noc

Díky své velikosti a obrovským skladovým zásobám je Alza schopná reagovat na potřeby škol velmi flexibilně. 95 % objednávek dodává na místo určení do druhého dne. Školy, které s Alzou již spolupracují, oceňují i kvalitu souvisejících služeb, ať už se jedná o instalaci na místě či vzdáleně, nebo řešení nenadálých problémů.

Potřebujete poradit?

Stačí poslat e-mail na org@alza.cz nebo zavolat na 601 570 572.

 

 


DISKUZE K ČLÁNKU:

  Pokud chcete přispět do diskuze, vyplňte následující formulář:

  jméno a příjmení:
  email: *
  váš příspěvek: *  * uvedená pole jsou povinná
  banners/muvs_390x60_2021.png
  reklama
  1604012400_polar_125x125.jpg
  ucebnice
  anketa
  Pomůže Strategie 2030+ změnit školství k lepšímu?
  ANO
  NE
  NEVÍM
  ano
  ne
  nevim
  36%
  35%
  29%
  dts 2021_web.jpg
  linka_duvery_240x100.jpg
  © Copyright 2010 - 2021 Učitelské noviny, ČTK / realizováno: manilot.cz

  php shell hacklink php shell seo instagram takipçi satın al php shell grandpashabet baymavi baymavi giriş kalebet lidyabet http://jigoloizmir.wordpress.com/ http://jigolositem.blogspot.com/ http://jigolofan.blogspot.com/ http://jigoloblogu.blogspot.com/ http://jigoloolmak.wordpress.com/ exproof etanj armatür okey