archiv
Učitelské noviny č. 02/2010
tisk článku

MISS pro dobrou věc

 

V prosinci 2009 proběhl v Kulturním domě v Jedovnicích již 13. ročník volby "Miss ZŠ Jedovnice". Zápolení se zúčastnilo celkem sedm dívek, které se předvedly naplněnému publiku v sedmi disciplínách. Ve vyzdobeném kinosále, kterému vévodily velké plakáty všech účastnic, byla vytvořena nádherná atmosféra a počáteční nervozita dívek postupně ustupovala. V porotě, které předsedal ředitel ZŠ Jedovnice Michal Souček dále zasedli zástupce školy Jana Šebelová, Honza Opletal – loňský vítěz soutěže Missák školy a za sponzory paní Farlíková, která zastupovala firmu BIND, pan Rudolf Volf – majitel cateringové společnosti, a Lenka Dvořáková – zastupující odbor kanceláře hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška.
Po nelehkém rozhodování, kdy zejména ve volné disciplíně bylo opravdu velice těžké vybrat nejlepší, rozhodla porota následovně : 2. vicemiss se stala Anička Kuncová ze 7. B, 1. vicemiss se stala Klaudie Blahníková z 9. třídy a Miss školy pro rok 2009 se stala Katka Sehnalová z 9. třídy. Početné publikum pak rozhodlo o Miss sympatie, kterou byla zvolena také Katka Sehnalová.
V zajímavém doprovodném programu se představili žáci ZŠ Jedovnice Michal Sedlák a Lukáš Burda a mažoretky, dále pak žákyně tanečního oboru ZUŠ Jedovnice. Všichni přítomní tak strávili velmi příjemný podvečer a vlastní troškou přispěli i k humanitární pomoci, právě v předvánočním čase. Veškerý výtěžek z akce - cca 5000 Kč - je totiž každoročně posílán do Arcidiecézní charity Praha na projekt Adopce na dálku. Pomáháme studiu indického chlapce Johnniho Islampurkara.
Poděkování patří všem ze ZŠ Jedovnice, kteří se na této zdařilé akci podíleli, letos zejména celé 9. třídě pod vedením třídní učitelky Renaty Šíblové a Ivě Králové, vedoucí Školního klubu při ZŠ Jedovnice.
Vedení ZŠ Jedovnice
< zpět do čísla
banners/free-cinema-390x60.gif
reklama
akcent_09-19_125x125.gif
1543878000_mikroskop.gif
ucebnice
1590530400_polartraver.gif
anketa
Změní krizová online výuka školství k lepšímu?
ANO
NE
NEVÍM
ano
ne
nevim
36%
42%
23%
linka_duvery_240x100.jpg
© Copyright 2010 - 2020 Učitelské noviny, ČTK / realizováno: manilot.cz